Özel Amaçlı Projeler

Özel Amaçlı Projeler

GEZİCİ KOORDİNASYON ARAÇLARI : Deprem, afet ve acil durum anlarında sahada koordinasyonu sağlamak, brifing alımı, bilgilendirme, kriz yönetimi gibi işlemler için kullanılan mobil koordinasyon araçları, TUREX tarafından Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ve Türkiye Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) iş birliğinde üretilmiştir.

GEZİCİ KREŞ ARAÇLARI : Türkiye'nin son 4 yılda yüzleştiği mülteci krizini hafifletmek için devlet kurumlarıyla işbirliği halinde olan Turex , 0-8 yaş arasındaki mülteci çocukların ülkeye adaptasyonunu sağlamak amacıyla mobil kreşler üretiyor. Mülteci kamplarında ve sınırlarda yer alan mobil kreşlerle mülteci çocuklar hem eğleniyor hem öğreniyor.
GEZİCİ MUTFAK ARAÇLARI : Mobil mutfaklarımız geçici ya da kalıcı yemek servisi ihtiyaçlarınızı kişiye ve kuruma özel çözümlerle kolay hale getiriyor. Mutfak uygulamalarının olmadığı, olağanüstü hallerin olduğu lokasyonlarda kullanıma uygun mobil mutfaklar 5000 ile 20000 kişiye aynı anda hizmet verme kapasitesi sahiptir.
GEZİCİ SAĞLIK ARAÇLARI: Mobil sağlık araçlarımız ile dijital mamografi, röntgen, mobil ameliyathane, mobil poliklinik ve kan alma gibi alanlarda hizmet vermenize katkı sağlıyoruz. Ülkemizin ve dünyanın birçok noktasına ulaştırdığımız mobil sağlık araçları ile farkındalık yaratmanın gururunu yaşıyoruz.
GEZİCİ SAĞLIK TARAMA ARAÇLARI : Mobil mamografi & X-Ray klinikleri, kadın sağlığı ve erken tehis hakkında bilinç oluşturmayı hedeflemektedir. TUREX tarafından projelendirilen mobil klinikler, Türkiye' nin kırsal kesiminde kalmış bölgelerine ve şehir içindeki sağlık temelli programlara ulaşmayı amaçlamaktadır. Özel tasarım mobil klinikler, içerisinde talep ettiğiniz sağlık tarama ürünleri barındırır.
GEZİCİ MİTİNG ARAÇLARI : Türkiye'deki siyasi partiler tarafından seçim dönemlerinde miting amaçlı sahalarda kullanılan mobil miting araçları üreterek partilerin projelerini tanıtmasına katkı sağlıyoruz. Özel tasarım mobil miting üniteleri ile birçok siyasi parti ülkeyi gezerek seçmenleri ile buluşuyor.

Özel amaçlı projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Talep Formu