Hakkımızda

Hakkımızda

Tureks Turizm A.Ş. kurulduğu 2001 tarihinden bugüne turizm, personel ve öğrenci taşımacılığı alanlarında; profesyonel yönetimi, uzman şoför kadrosu ve güçlü teknoloji altyapısı ile sürekli gelişimi prensip edinerek, Türkiye’nin önemli kamu ve özel kuruluşlarına servis hizmetleri sunmaktadır.

Tureks aynı zamanda, toplu taşımacılık (Özel Halk Otobüsü) alanında da, Türkiye’de belediyelerin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla, hizmet ağına yeni alanlar katmaktadır. Afyonkarahisar Belediyesi, Denizli Belediyesi ve Tekirdağ Belediyesi’nde hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Tureks, operasyonel filo kiralama alanında, araç tedarik ve kullanımında yaşayabileceğiniz sorunlara, stratejik çözümler sunabilmek amacıyla; danışmanlık ve finansal hizmetler sunmaktadır.

Tureks kendi imkânları, altyapısı ve sayısı binlere varan son model araç filosuyla “Kalite” prensibinden ödün vermemektedir.

Tureks Tur Seyahat Organizasyon A.Ş.

2011 yılı içinde Myturex’i kurarak, turizm alanına yatırım yapan şirketimiz, turizmin tüm ürünleriyle alanında lider bir marka yaratma hedefindedir.

Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, “www.transfer444.com”, “www.biletika.com” ve “www.tatilika.com” web portaIları ile tüm Türkiye’de online olarak ulaşılabilir bir servis ağı kurmuştur.

Myturex 444 789 0 numaralı çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve profesyonel satış ekibi ile “Kaliteli Turizm” prensibine ulaşmayı hedeflemektedir.

Bizim görevimiz sizleri, işyerinizden evinize, evinizden işyerinize, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve en hızlı ulaştırabilmektedir.

Bunun için Tureks hizmet verdiği tüm kuruluşların personelinin huzur, mutluluk ve güvenliğini kendisine ilke edinmiştir.

Tureks, her zaman ön planda tuttuğu "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" anlayışı ile müşterilerinin öncelikle güven duyduğu bir hizmet ortağıdır. Biz Tureks olarak şirket organizasyonumuza duyulan bu güveni sizlerle paylaşmak, sizlerin hizmet ortağı olmak istiyoruz.

 

Misyonumuz

 

Tureks, müşterilerinin “Kalite ve Memnuniyet” taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak “Kusursuz Hizmet” prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.